Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

У період з 23 по 29 вересня в ДНЗ № 13 «Світлячок» були проведені заходи , з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

Ця подія об`єднала вихованців, батьків та вихователів усього навчального закладу. Кожен день розпочинався записами пісень про дитячий садок, дитинство, вихователів. Протягом тижня з дітьми проводилися цікаві заняття «Моя група», «Хто про мене піклується в садку?», «Мій дитячий садок», конструювання, ігри, бесіди, розгляд ілюстрацій на тему «Дитячий садок», екскурсії-огляди кухні, медичного кабінету, пральні тощо.

Цікаво пройшли музичні розваги. Діти танцювали, водили хороводи, співали, грали в рухливо-музичні ігри.

27 вересня відбулося спортивне свято на тему «Ми веселі дошкільнята». А в кінці свята діти відшукали смачний клад, який підготували для них їхні бабусі. .

Для дітей педагоги закладу показали театралізовані вистави: настільний, пальчиковий, тіньовий, ляльковий.

В останній день батьки з задоволенням спробували себе в ролі вихователя.

Протягом тижня у ДНЗ відбулася виставка творчих робіт, виконаних дітьми спільно з батьками на тему: «Мій дитячий садок», «Моя улюблена вихователька». Батьки закладу разом із своїми дітьми проявили неабияку майстерність, та показали своє відношення до ДНЗ та працівників закладу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/97 | Переглядів: 301Дата публікації: 13:31 05.10.2016

25.05.2018
14:00 - Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року Засідання чергової 41 сесії Білицької міської ради 25 травня 2018 року

3. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

4. Про визнання повноважень депутата Білицької міської ради сьомого скликання Підгородецького Дениса Вікторовича

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 12 листопада 2015 року щодо складу постійної комісії

6. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради 7-го скликання Глущенко О.П.

7. Про надання доручення Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації про передачу в оренду, концесію або під заставу об»єктів комунальної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебуваюит в управлінні обласної ради.

8. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень
міського голови прийнятих у міжсесійний період

9. Про надання в постійне користування земельної ділянки відділу освіти Добропільської міської ради»

Організатор:Не визначено! Час проведення:25.05.2018 14:00 Місце проведення:Не визначено!