Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

У період з 23 по 29 вересня в ДНЗ № 13 «Світлячок» були проведені заходи , з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

Ця подія об`єднала вихованців, батьків та вихователів усього навчального закладу. Кожен день розпочинався записами пісень про дитячий садок, дитинство, вихователів. Протягом тижня з дітьми проводилися цікаві заняття «Моя група», «Хто про мене піклується в садку?», «Мій дитячий садок», конструювання, ігри, бесіди, розгляд ілюстрацій на тему «Дитячий садок», екскурсії-огляди кухні, медичного кабінету, пральні тощо.

Цікаво пройшли музичні розваги. Діти танцювали, водили хороводи, співали, грали в рухливо-музичні ігри.

27 вересня відбулося спортивне свято на тему «Ми веселі дошкільнята». А в кінці свята діти відшукали смачний клад, який підготували для них їхні бабусі. .

Для дітей педагоги закладу показали театралізовані вистави: настільний, пальчиковий, тіньовий, ляльковий.

В останній день батьки з задоволенням спробували себе в ролі вихователя.

Протягом тижня у ДНЗ відбулася виставка творчих робіт, виконаних дітьми спільно з батьками на тему: «Мій дитячий садок», «Моя улюблена вихователька». Батьки закладу разом із своїми дітьми проявили неабияку майстерність, та показали своє відношення до ДНЗ та працівників закладу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/97 | Переглядів: 259Дата публікації: 13:31 05.10.2016

20.12.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Білицьке та смт. Водянське на 2018 рік.
Доповідає: Іванова Т.В.
2. Про проект бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
3. Про внесення змін до рішення № 89 від 23.12.2016 р.”Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2017 рік”
Доповідає : Мельник С.В.
4. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам на 2018 рік.
Доповідає: Мельник С.В.
5. Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвіних свят 2018 року.
Доповідає: Романенко Г.М. директор КП “БМПКтаВ”.
6. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
7. Про затвердження об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 2018 рік.
Доповідає: Мостицька К.О.
8. Про стан роботи із кадрами в виконкомі Білицької міської ради.
Доповідає: Мостицька К.О.
9. Про план роботи виконавчого комітету на 1 півріччя 2017 року.
Доповідає: Мостицька К.О.
10. Про план роботи виконавчого комітету на 1 квартал 2017 року.
11.Про затвердження номенклатури справ виконкому Білицької міської
ради на 2018 рік.
12. Житлові питання.
Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:20.12.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)