Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

Тиждень дошкілля ДНЗ № 13

У період з 23 по 29 вересня в ДНЗ № 13 «Світлячок» були проведені заходи , з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

Ця подія об`єднала вихованців, батьків та вихователів усього навчального закладу. Кожен день розпочинався записами пісень про дитячий садок, дитинство, вихователів. Протягом тижня з дітьми проводилися цікаві заняття «Моя група», «Хто про мене піклується в садку?», «Мій дитячий садок», конструювання, ігри, бесіди, розгляд ілюстрацій на тему «Дитячий садок», екскурсії-огляди кухні, медичного кабінету, пральні тощо.

Цікаво пройшли музичні розваги. Діти танцювали, водили хороводи, співали, грали в рухливо-музичні ігри.

27 вересня відбулося спортивне свято на тему «Ми веселі дошкільнята». А в кінці свята діти відшукали смачний клад, який підготували для них їхні бабусі. .

Для дітей педагоги закладу показали театралізовані вистави: настільний, пальчиковий, тіньовий, ляльковий.

В останній день батьки з задоволенням спробували себе в ролі вихователя.

Протягом тижня у ДНЗ відбулася виставка творчих робіт, виконаних дітьми спільно з батьками на тему: «Мій дитячий садок», «Моя улюблена вихователька». Батьки закладу разом із своїми дітьми проявили неабияку майстерність, та показали своє відношення до ДНЗ та працівників закладу.

Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/97 | Переглядів: 222Дата публікації: 13:31 05.10.2016

25.10.2017
14:00 - Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради Засідання виконавчого комітету Білицької міської ради
1. Про хід виконання бюджету за 9 місяців 2016 року
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.
2. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку м.Білицьке та смт.Водянське смт.Водянське.
Доповідає: Мельник — начальник відділу обліку та звітності.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Білицької міської ради за 9 місяців 2016 року.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

4. Про стан роботи зі зверненнями громадян в установах та організаціях міста.
Доповідає: Барковська О.О.-спеціаліст відділу обліку та звітності

3. Про виконання плану роботи виконавчого комітету за 3 квартал 2016 року.
Доповідає: Мостицька К.О.- керуючий справами виконкому

Організатор:керуючий справами виконкому Час проведення:25.10.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (ІІ поверх)

27.10.2017