«Козацькі забави»

«Козацькі забави»

13 жовтня 2016 р. у нашому дитячому садку №13 «Світлячок» пройшов захід по темі: "Козацькі забави", приурочено до дня захисника України. У цьому заході приймали активну участь діти старшої та середньої групи,де кожна дитина відчула себе справжнім козаком,приймаючи участь у козацьких іграх. Кожен зміг під час ігр перевірити свою мужність,витривалість та спритність.

13 жовтня 2016 р. у нашому дитячому садку №13 «Світлячок» пройшов захід по темі: "Козацькі забави", приурочено до дня захисника України. У цьому заході приймали активну участь діти старшої та середньої групи,де кожна дитина відчула себе справжнім козаком,приймаючи участь у козацьких іграх. Кожен зміг під час ігр перевірити свою мужність,витривалість та спритність.

Діти ознайомилися з предметами побуту козаків, звичаями, промислами. Це наша земля - батьківщина наших предків і, звичайно, ми повинні знати її історію і знайомити з нею дітей. Важливо з раннього дитинства прививати дітям любов до своєї малої батьківщини, виховувати почуття гордості за неї.

Ведуча:музикальний керівник Симонова О.К.

Відповідальна за звіт:вихователь Дугельна Л.А.

А батьки разом з дітьми зробили виставку на тему»Осінь золота»

Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави» Альбом: «Козацькі забави»
Web-адреса: belickoe-rada.gov.ua/news/id/98 | Переглядів: 99Дата публікації: 11:35 17.10.2016

22.09.2017
14:00 - Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради Засідання чергової 19 сесії Білицької міської ради
1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального і економічного розвитку міста Білицьке і селища Водянське на 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради № VII/20-7 від 23.12.2016 „Про міський бюджет на 2017 рік”.

3. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період

4. Про надання пільг з оплати харчування дітей в дошкільних навчальних закладах

5 Про затвердження Статуту КП “Білицькеспецсервіс” в новій редакції.

6. Про передачу у власність земельної ділянки Амельченкову С.Ю

7. Про передачу у власність земельної ділянки Казанчук О.П.

8. Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки Вовк Н.В. (1411545300:00:002:0005)

9. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Вяткіна О.М.

10. Про продовження дії договору оренди земельної ділянки Підгородецькій І.М.

11. Про затвердження детального плану території для обслуговування та експлуатації комплексу об’єктів нерухомості ДНЗ «Білицький професійний ліцей» в м.Білицьке вул..Харківська, буд.22.

Організатор:Секретар міської ради Час проведення:22.09.2017 14:00 Місце проведення:Зал засідання (І поверх)